Dnia 2023-03-24 o godz. 14:56 ~Kolber napisał(a):
> Pisałem wielokrotnie ze dzisiaj ludzie oddali smiem twierdzic ze chyba najlepszy papier na chwile obecna na gpw. Sprzedawano w poludnie pkcami jak leci a ktos sie bardzo cieszył ze kupił za poł darmo
Kolega chyba zasugerował że ktoś kupuje akcje z kieszeni do kieszeni robiąc obrót i wrażenie dużych zakupów.