Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,00%

Re: Tu jest 1.500.000 akcji w obrocie po scaleniu ?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-03-06 o godz. 10:10 ~przegrany napisał(a):
> A po jakiej cenie Sylwia brala akcje?
> > Jak odpowiesz sobie na to pytanie to dojdziesz do wniosku ze sprzedajac ponizej 8 pln robi to ze strata.
> > Jeszcze nie widzialem insidera ktoryby sprzedawal ze strata

Z jaką stratą człowieku ? przecież sobie uśredniła po 5 gr i 10 baniek klepnęła więc jej średnia to naście groszy hłe hłe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDH 5,15% 4,90 2021-10-25 11:45:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.