Ciekawe ile zarobi Divicon Pegart ma ponad 30% -podobno ma miec 100mln przychodow , to jak zysk bedzie 10% to juz bedzie grubo a Imagis mial 10 mln zysku w tamtym roku slyszalem wystarczy zeby to powtorzył, razem to da kilkanasie mln zysku Pcguardowi a mial okolo 1 mln -ile wtedy wzrosnie cena? wiem wiem wiecej akcji ale tylko okolo 30mln wiecej i nie mozna ich sprzedac przez rok a zysi wychodzi kilkanascie razy wiekszy , wiec wedlug moich wyliczen najmniej 200-400% akcje mogą wzrosnac.