Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,05 zł , zmiana od tamtej pory: -35,24%

Re: TTproenergy

Zgłoś do moderatora
ty piszesz na forum 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 h na dobę. Święta nie są dla ciebie świętością i czasem odpoczynku od pisania tutaj.
A ja luzowałem i po powrocie miałem znowu niezłą bekę z twojego naganiania i chodzenia po forum jak paw ze słowami na ustach "miałem rację". Jaki byłes śmieszny :-))). Nie mogę doczekać się kolejnego "pozytywnego" infa, bo jak jarasz się po takim infie, to dajesz z siebie wszystko na forum i wtedy polewa z ciebie jest na maxa.
A nawiązując do zatykania, to owszem zatykało mnie w tym czasie "guru" tego forum ale z innego powodu, którego ty nigdy nie zaznasz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TNTPROENR -2,58% 0,68 2026-04-01 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.