Bo ta spólka to jedna wielka spekulacja i granie na naiwności ludzi łasych na szybka kasę. Andzrej złotousty mistrz pióra poza tym nic tutaj nie widać...kurs kpina nawet emisyjnej nie moga wycisinac realizacji projektow nie widac ciekaw jestem jak chca pozyskac nowych inwestorów...