Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  68,40 zł , zmiana od tamtej pory: 3,80%

Re: Trzymać czy sprzedać ?

Zgłoś do moderatora
Masz racje, mamy w końcu pokoleniową hossę!!! Pokoleniową hossę dla stada motyli żyjących średnio 2 tygodnie.
Są różne scenariusze, możliwe że fundusze pękną bo są na tym walorze na plusie i będą chcieli rozliczyć cokolwiek zyskownego w tym roku. Możliwe że podniosą cenę, nie wiadomo, dowiemy się 10 października do tego momentu czysta spekulacja.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALUMETAL 0,00% 71,00 2022-11-28 11:43:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.