Też mam inno, a wczoraj jak zaczęłam czytać to forum to pomyślałam że chyba sprzedam, bo w inno też pisali i następnego dnia już zawiesili. W każdym razie, Ci co tutaj piszą na forum muszą mieć niezłe kontakty, skoro odrazu po takich wpisach spółka zawieszona. Już kolejna u mnie w portfelu.