Posłuchaj sobie konferencji wynikowych to będziesz wszystko wiedział.
Zaraz się okaże że nie wyniki tylko rekomendacje, nie po 30 stu tylko po 50 ciu i nie w tym roku tylko następnym. Szumowski zarządza informacją perfekcyjnie. Robienie badań do końca świata i jeden dzień dłużej a partnering już wkrótce tzn za 5 lat jak zrobią jeszcze 3 fazę.