Należy zapytać Zarząd ... gdzie jest program naprawczy, dlaczego kurs cały czas spada ciurkiem od 80gr, bez najmniejszych szans na odbicie i dlaczego dla podpuchy ludzie z Zarządu kupują śmieszne ilości akcji, po cenach z góry przewidzianych.
):c
Dlaczego Zarząd milczy !!! ... a może im to na rękę i sami złodziejsko maczają w tym palce.