Dnia 2016-05-09 o godz. 21:22 ~januszek napisał(a):
> Było 16, dziś 15, jutro 14 , gruby coś wie i dlatego tak sypie. Coraz więcej osób się ewakułuje, byle zdążyć tez.
> Może raport zły. Super by było gdyby się po 15 udało wyjść jeszcze.
A ty dziś dopiero się obudziłeś, czemu podczas sesji ni e lamentowałeś tak jak teraz :)