Dnia 2016-10-03 o godz. 12:05 ~Fix-Fax napisał(a):
> Zawsze jest tak, że przy wzroście zlatuje sie spekuła, więc nie ma w tym nic dziwnego, trolle.
> Dzisiaj jest pewnie ta sesja przełomu, bo papier nie może być tak długo niedowartościowany, ale przecież tego nie zrozumiecie.
No, to chyba ten skup sie zaczal 151 akcji po 0,75 ale przelom. Zamilcz czlowieku, skoncz naganiac na te swoje przelomy bo od miesiaca o przelomie piszecie a kurs leci, moze pomoz to zrozumiec innym jak taki jestes bystry.
Gdyby nie te "trolle" to by tu ludzie kase potracili przez takich jak wy, klamco.