Ja zrobię mało popularny krok, jutro sprzedam elstaroil częściowo (trzymałem elstar od wielu miesięcy wbrew wielu opiniom i opłacało się:) i dokupię pcguard uśredniając.Jestem może głupi ale może po kilku miesiącach wyjdzie,żę jednak nie głupi a odważny.