Nie żyje forum i nie chce mi się tlumaczyc sto razy tego samego takim osoba jak np.ty czyli takie które szkole widziały tylko od zewnatrz, a teraz wychodzi elementarny brak wiedzy i totalny brak logiki :) napiszesz nareszcie co tu robisz? Bo zadałem te pytanie ze sto razy i nie potrafisz odpowiedziec? Marnujesz tutaj czas chodziennie od roku, niby wisisz, niby nie potrafisz wyjść, spółka zła i nic nie robisz, a ty akcji nie chcesz sprzedać, dawno już byś sprzedał, stratę byś dawno odrobił na np.columbusia, ba już bys nawet ładnie zarobił, a stratę odpisał od podatku, ale nieeee bo ty wcale nie wisisz tylko probujesz nieudolnie kręcić kolka jak prawie inwestor src,ktory się tylko wymadrza, a walk głupoty, że aż oczy bolą :) ale całe dni nadajecie, od rana do wieczora, jak ta spolka zła, że wzrost nieważny, że wszystko jest źle i trzymać się z daleka, ale marnujac tu całe dnie, caritas? :)