a co maja napisac po takiej wtopie? Ponadto Trigon nie trafia z reko rutynowo. Wole postawe MBanku gdzie przryznali sie do błedu,pokazali jak spadaja wsk efektywności w xtb i obnizyli cene docelowa o 20% od wyjsciowej. Jednak - nie jest to pierwszy w historii notowan tak głeboki spadek kursu po publikacji wynikow - było juz nawet 21% . Wprawdzie marna to pociecha ale gorzej byloby gdyby był to pierwszy raz tak negatywnego odbioru przez rynek miniecia sie z wynikami. Poprzednio konferencja zarzadu wygaszała spadki - w piatek spadki przybierału na sile w czasie konferencji. To robi różnicę.