Bez względu na sytuacje i komunikaty ze spółki - odliczamy do komentarzy 3, 2, 1. ….
- To trup
- Prezes ściemniacz
- wydmuszka
Etc.
A prawda jest taka ze wszyscy tu wisimy, a kapitalizacja jest taka ze jak cokolwiek wyjdzie z zapowiadanych gier to będzie dobrze. A jak nie to i tak niewiele więcej możemy stracić