Ohydna gra, niech lepiej nie wychodzi bo tylko zla reklame zrobi CFG. Ludzie juz maja kompletna znieczulice gdy chodzi o zabijanie ludzi w grze/na filmach, ale jesli w gre wchodza zwierzeta to prawie wszyscy spogladaja z odraza. Lepiej by zrobili symulator przytuliska dla zwierzat gdzie musimy podratowac okaleczone przez bezmozgich mysliwych zwierzaczki (jednoczesnie spinajac budzet, kupujac karmy, wyposazenie, leki itp itd) a nie takie TOTALNE DNO. Ktos kto to puscil nie mysli.