ono, trailer jak miałby się ukazać, to raczej sierpień. O ile dobrze pamiętam, wtedy jest gamescom, więc może będą chcieli się pokazać. Ciężko mi ocenić jak Ovid wpłynie na kurs, ale na dobry raport kwartalny to raczej bym nie liczył. Raczej powtórka z rozrywki, kreatywna księgowość itp.