Ja stad uciekłem... zostawiłem sobie mały pakiet, żeby obserwować jak się sytuacja rozwinie... branża w jakiej spółka działa jest ciekawa, ale od dłuższego czasu tu się nic nie dzieje...
Przeszedłem na SCOPE gdzie siedzę już od 18 zł i to jedyna spółka która tylko rośnie... a najciekawsze (komercjalizacja dwóch drogich projektów) dopiero przed nami... zapoznajcie się z wykresem i jej działalnością, bo warto...