Też myślałem o sprzedaniu, ale patrząc na to co się dzieje chyba się wstrzymam. Trudno najwyżej poczekam kilka miesiecy zanim odrobi, ale nie będę brał udział w tym wyścigu na wciskaniu innym na siłę akcji z pół darmo. Ciekawe czy sie zaraz jakiś popyt pojawi.