Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,40 zł , zmiana od tamtej pory: -13,39%

Re: Top 10 spółek informatycznych na GPW pod wzgledem wskaznikow

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-02 o godz. 16:17 ~LC napisał(a):
> Przeanalizowanych jest kilkadziesiąt wskaźników, a także ostatnie zachowania kursu. To składa się na końcowy wynik. Nie chce pisać skąd to mam,

No spoko, mimo tego miło przeczytać, że IFI jest pierwsza.

>zresztą to jest forum bankiera i każdy może wierzyć w co chce.

Jasne, ja na przykład wierzę, że jestem prezesem zarządu tej spółki.

>W celu weryfikacji sprawdźcie sobie np. na biznesradarze ifirme czy inną i zobaczcie wskaźniki,ile ma tendencji pozytywnych etc.

Zgadzam się, że to dobra spółka.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,77% 19,40 2022-12-08 16:10:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.