Nie toniecie tylko spadacie z zbyt wygórowanej ceny do normalnych poziomów a korekty i olewanie akcjonariuszy tylko w tym pomaga. Kurs spadał z ponad 2zł to zarząd twierdził że nie wie dlaczego a puźniej się okazuje że rada się wymieniła i kupowali obecni, ładnie to tak. Potanieje to spekulanci to wykończą i zepchną na 1-3gr jak większosć takich spółek a tam będą żerować przez miesiący