Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -22,69%

Re: To nie urośnie trwale nawet po sprzedaży Gremii.

Zgłoś do moderatora
Nie po to chciał ściągnąć KCI z giełdy żeby dzielić się z drobnymi. Hajdarowicz i dzielenie się - to pasuje jak pięść do kichawy albo jak kisiel do kibla. Kurs w czarnym tyłku od lat pomimo że wycena księgowa wyższa kilkukrotnie, tutaj jest jedną wielka ryckarnia a drobni mają goowno do gadania. Cieszcie się że Wam Szczęsny ocalił tyłki i nie pozwolił hajdarowiczowi na opuszczenie giełdy przez KCI

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI -1,95% 1,00 2023-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.