Dnia 2009-09-05 o godz. 19:56 ~cntz napisał(a):
> Vison nie będzie współpacował z TVN , Solorz sie tutaj
> kręci tak więc będzie wznowienie wsółpracy z Polsatem
przykro mi, ale nie uwierzę w taką infomację
jest ona sprzeczna z tym co deklaruje sam Viv