Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: -64,47%

Re: To leci na 0,01

Zgłoś do moderatora
i jeszcze darmowa lekcja bo widze ze niektorzy dalej nie rozumieja jak dziala giełda

to ze "kupili" po 7 (mniej akcji niz oferowala spolka) to nic nie znaczy

Wystarczy ze czesc poszla na slupy czy innych posrednikow przy malym zainteresowaniu rynku,a ktorych zadaniem jest wywalic w rynek i oddac kase., a czy po 8, 7 czy 6 sprzedadzą to sprawa wtórna

Tylko ostatni leszcz moze myslec ze jak ktos wzial po 7 to nizej nie spadnie...bo on kupil aby zarobic:)

a moze jego zarobek to prowizja od ilosci akcji ktore wywali w rynek?
.to jeden z wielu mozliwych scenariuszy

....i sru kolejne ponad 30 kola jednym zleceniem w rynek po 7.50

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,75% 2,70 2025-10-10 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.