Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -67,60%

Re: To już około 5 milionów przychodu ze sprzedaży Drifta na konsole

Zgłoś do moderatora
Przede wszystkim jakby 505games nie wyczulo kasy nosem to by zakopali projekt. A tu podpisuja aneks, wiec kolejna kasa wpadnie plus zyski ze sprzedazy. Cmsr cos tam zarabia, drift zarabia i nawet cms ostatnio na nintendo sie pojawil dosc wysoko. Ciekawy bedzie raport za 2 i 3q. Bardzo niska kapitalizacja to bardzo duzy atut ecc, choc znamy ich przeszlosc i gdyby nie to ze teraz deiftCE nieoczekiwanie tak dobrze sie sprzedawal to faktycznie byloby tu ciezko, a tak to porządna iskra nadziei jest :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECCGAMES 11,34% 0,27 2025-10-17 16:40:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.