A dziś na brasterze było zawieszenie i nie wiele można było zarobić, a tu cóż każdy z was na rację, z tymi akcjami jest dziwnie , niestety mam te akcje, ale to nauczyło mnie jednego unikać w przyszłości dziwnych spółek, gdzie ktoś kombinuje, chcąc oszukiwać innych wraz z zarządem, niestety