Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,21%

Re: to jest fenomen

Zgłoś do moderatora
Niestety za dużo dziś na giełdzie ludzi, którzy przyszli robić kolka. Z szacunków wynika, ze w okresie pandemii na giełdzie pojawiło się ok 1,5 miliona nowych osób. W większości są to osoby, które jak nie zrobią 30% dziennie na jakimś kołku to się stresują. Nie mowie już o poziomie wiedzy ekonomicznej, która często jest mizerna. W normalnych warunkach tu już powinno być 60-80 zł. Spółka spokojnie jest tyle warta jak nie więcej. Ale myśle, ze warto poczekać. Spółka z roku na rok robi lepsze wyniki, dzieli się zyskiem- spokojnie. Pieniądze lubią spokój

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,05% 19,10 2023-03-22 12:00:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.