Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: -58,62%

Re: to jakiś żart?

Zgłoś do moderatora
No powiem Ci że jeżeli uważasz że małe obroty przy zawieszeniach gdzie ponad 100 000 papiera jest na zakupie to szacun za analizę :-).
Od razu zaznaczam że nie napędzam na zakup czy coś takiego! Ale jak obróciło się juz kilkaset tysi akcji a czeka na realizację jeszcze tak jak widać ( i to wisi w gotowości!!!) to nie jest to bez przyczyny! Teraz już po godzinie sesji jest 50 000 akcji kupione i sprzedane to chyba nie jest zabawa???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX 3,45% 0,60 2023-03-22 12:09:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.