Nie sprzedawać ani jednej akcji,jestem
Tutaj już od dawna i już nie jedna taka akcje widziałam i przeżyłam a trole spadkowe znowu się rozochociły i wypisują bzdury bo tylko to potrafią zwłaszcza teraz przed wynikami zastanówcie się po co to robią właśnie teraz,mogą na mogę i czekamy można też dokupić