Idzie hossa
czytałem gdzieś kawał
CO TRZEBA MIEĆ W GŁOWIE ŻEBY GŁOSOWAĆ NA PO ????
napisał ktoś NIC - TYLKO KONFLIKT Z PRAWEM
Ja dodam rzeczywiście konflikt i pustkę , alergie na PiS , dzieci nie lubić , być egoistą , cwaniiakiem i leniem jak w senacie i
żyć w TVNowej rzeczywistości
Nie mieć własnego zdania
Może ktoś coś dopisze