Ale inventi i cwpe poszły, z tym plinwest dobrze że tak mało akcji poszło w ne kapitalizacja teraz z ne przy 2 groszach to 1.2mln więc nie tak dużo, zapisałeś się? bo ja tak ale nie pamiętam na ile ale nie więcej niż za 300zł, chyba kupiłeś 320 revitum