fkd ja zbieram ale chcę mieć jak najniższą średnią dlatego wystawiam na sprzedaż nie chcę mieć więcej niż 10 tys akcji dlatego że nie znam się na tej działalności licze na dobre wyniki za IV kwartał i niwe informacje o umowach.
Jesteś tak pewny tej spółki że tak kupujesz ?