lubię kupic i szybko sprzedać , ostatnio niestety mało dobrych info w trakcie sesji , jestem zadowolony ze sprzedaży jaguara bo oddałbym nawet po 14 gr , ec2 ,ostatnio modne sa przejęcia może i na tej spółce coś takiego będzie szkoda że nominał to 10 gr