To i tak lepiej niż BOSSA w Bosiu min 5zł a DBMakler w DBanku tylko 1.9zł (ale nie ma kont IKE i IKZE) platforma transakcyjna słabsza niż w BOSSie ale jest coś czego nie ma w BOSSA można modyfikować liczbę akcji w zaczętym zleceniu, co jest b. przydatne gdy np. przed otwarciem lub zamknięciem ktoś sprawdza ile masz w zleceniu akcji do k lub s