sprzedałem 300 akcji erne po 2,84, kupiłem bras 4000 tys po 17, kupiłem cfi 1500 po 61 dobrzee dziś sprzedalem po 69 ale dalej mam 3,5 ty akcji ale już ze średnią 66 gr licząc wszystkie operacje bedę zadowolony jak wyjdę na 0 popełniłem błąd że nie wywaliłem po przebiciu wsparcia przyznam że liczę jutro na odbicie