na ec2 obnizyli z 3 mln na 800 tys tu z 1,5 mln na 1,2 więc całkiem dobrze ja poniżej 90 będę odbierał , wiadomo już jaki bedzie raport za 4 kwartał zysk 1,2 mln można z tego wypłacić z 30 gr na akcję . Ładnie CI ipods rośnie
dokupiłem boa po 34 gr, mode 1000 sztuk po 42gr , jwa 2 tys po 90 gr , ciasteczka 1500 po 33 gr ,
grałem też na mgames 3 razy po 2 gr na 3 tys akcji