S: Bomedie 2000szt i Verte po 0.7
U mnie też z DB Maklera weszły zlecenia od 8.31 a z BOSSA (BOŚ) o 8.30 i 10s najwcześniej (ale zlecenia z DB Makler wystawiałem 1.01 po 18 przerwa techniczna) też nie wiem może niektóre biura maklerskie (te mniejsze?) szybciej wysyłają je na GPW