Ola przeciez wiadomo ze kierownik by tego nie puscil. Ja mysle ze otworzy sie znacznie wyzej niz te Twoje 1.2 zobacz jak ustawiaja jeset 2 zl. Mysle ze dzisiaj ta cene osiagniemy. Jak myslisz Ola akcjonariat wytrzyma cisnienie i nie odda tanio akcji?