ahaha leszcz sie jara TKO masakra o t ochodzi chlopcze by taki leszcz zobaczy i sie w majty posikal
i juz sobie wyobrazil ze po tyle bedzie spolka i ja kmalo papiera jest ahahaha
czlowieku ile jestes na GPW ?????????? ze na takie myki sie nabierasz
Pewnie nasz zarobiony BAnkierek po nagonce zabawia sie na TKO ahahah
co by leszcza wprowadzic w euforie