Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,74 zł , zmiana od tamtej pory: -27,01%

Re: TimeCamp wypłaci dywidendę

Zgłoś do moderatora
no no. Czytałem sobie sporo o Timecamp i obserwuję go od dawna.
Jest liderem w swoim segmencie z potencjałem wzrostu rynku rok do roku o ok 12-15% link
%.
Wypłata dywidendy to dla mnie szok ,750 tys to kosmiczna kwota jak na młodą spółkę a na dodatek w segmencie nowczesnych technologii i pracy zdalnej. Taki Brand 24 dalej jest niedochodowy a mocno rozbuchany marketingowo i dziś mimo wpadki z Facebookiem wart ca 50 mln. To co można zrobić z Timecamp mając takie głowy jak Panowie z Wrocławia? i ponad 30% akcji.
Ja wiem co głośne IPO . Teraz rozumiem że dokupili 9% ich akcji , i rozumiem, że po tylu latach milczenia raczyli poinformować. Chyba coś tu na poważnie zacznie się dziać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNFOLD 8,55% 1,27 2025-10-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.