Widzę, że wielu poważnie podeszło do mojego postu, i pewnie wielu jeszcze logicznie podejdzie do sprawy, za późno jeszcze nie jest, w/g moich obliczeń i przewidywań do ceny 5,50 warto akumulować akcje TFO..........generalnie w tym roku ja uważam, iż powinno się osiągnąć docelowo cenę pow. 14 zł za akcję, ale jak będzie to się okaże, każdy ma swoje analizy, przemyślenia, i.........rozum.
pozdro