uważam że tą spółką ktoś się w niedługim czasie bardzo zainteresuje nie namawiam do kupna ani do sprzedaży ponieważ odebrane to zostanie jako nagonka
telefon firmy to naprawdę perełka tylko słabo zareklamowany pomimo tego bardzo dobrze się sprzedaje pozdrawiam