Hehe dobre zarobek rzędu kilkunastu % mnie nie interesuje. A jeśli uważasz to za naganianie to twój problem . Siedzę na tym papierze od 4.70 i prawdopodobnie posiedzę jeszcze długo bo moim zdaniem co najlepsze jeszcze przed nami.
A obecna teoria techniczna nie jest wyssana z palca popatrz sobie na inne systemy które również mówią o podobnej sytuacji technicznej ( zwróć uwagę na potencjał wzrostu i ranking) Pozdrawiam
http://www.stockwatch.pl/gpw/tfone,wykres-swiece,wskazniki.aspx