po odpale
widac ze wewidentnie spoldzielnia tu pogrywa
podbitka i momentalne wystawienie na K po 1 tys papiera :) i podbieranie po 200 akcji z prawej
a jak ktos sypnie i kurs zleci nizej odrazu znikaja z pakietami po 1 tys :)
brawa cwaniaki jesli chcecie pompowac to nie uciekac z tymi pakietami i brac dalej z prawej