Jak Usa zakonczy dzis wysoko to jest 90 % szans ,że jutro będą mieć futuresy czerwone i w Europie będą spadki.Moim zdaniem jutro tfone zaliczy spadki ok.-5-7 % chic bym wolał , żeby było + 30 % , ale tak wynika z przeszlisci.Jutro po godz,16.20 sprawdzimy czy sie pomyliłem.