Powinno dojsc do 1,5 - 2zl po kolejnych umowach do konca grudnia a mzoe i wyzej na chwile a pozniej pewnie jakas tam korekta bedzie.. chociaz patrzac na columbus 700mln zl kapitalizacja to termo nadal bedzie zbyt tani lub inaczej za drogi columbus bo to juz jest balon dziwie sie ludziom ze go jeszcze kupuja ja bym wywalal na potege na ich miejscu teraz na bank zleci mocno w niedlugim czasie..