Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,72 zł , zmiana od tamtej pory: -2,07%

Re: Termin objęcia akcji

Zgłoś do moderatora
Ale z Was ciemne masy...

https://www.bankier.pl/static/att/ebi/2025-05/0000167995_202505130000158933.pdf

PKT 9

Oraz nizej


Zarząd Spółki uznał, iż wyłączenie prawa poboru wobec dotychczasowych akcjonariuszy, co
do Akcji Serii C i jednoczesne zaoferowanie objęcia akcji w ramach subskrypcji prywatnej leży
w interesie Spółki i jest w pełni uzasadnione w związku z koniecznością pozyskania przez
Spółkę środków finansowych niezbędnych do realizowania planów inwestycyjnych oraz
planowanym wstąpieniem do Spółki nowego strategicznego inwestora, tj. Corey Power
_Singapore_ PTE. LTD, z siedzibą przy 60 Paya Lebar Road, #12-03, Paya Lebar Square,
Singapur, 409051.
PODPOWIADAM - UCHWALA NR 3

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COREY -2,07% 0,71 2025-10-30 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.