Powidz mi, trollu zaklamany, dlaczego u licha opoznienie, czyli kolejne uchybienie obowiazkom, odczytujesz jako pozytywna informacje? Ja odczytuje to tak, ze po prostu nie ma komu juz tego robic. Na dzien raportu rocznego dpolka miala na koncie 4 000 PLN. Ksiegowemu trzeba z czegos moc zaplacic za utworzenie raportu kwartalnego. Za prad tez trzeba zaplacic. Za wywoz smieci i wode rowniez...