Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 508,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,30%

Re: teraz ja

Zgłoś do moderatora
Kaka
Być może.
Ale dla potrzeb Konkursu a także prywatnie ,
dla mnie wystarczy osiągnąć cel .

Dlatego nazwałam ten Konkurs MINI MAX - uzyskać cel
przy minimum transakcji i ślęczenia przed kompem .. bo mamy tu pewne ograniczenia
np. ograniczone możliwości modyfikacji i ucieczki .

Poza tym , nie lubię grać przed rozliczeniem , bo to
dla mnie okres zwiększonej niepewności .. może zdarzyć się wszystko .
Cieszę się , że mam cel i już nie muszę ryzykować i wymyślać .

To jeszcze test , zobaczymy jak Konkursowe wyniki
wypadną w dłuższym terminie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.