Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,28 zł , zmiana od tamtej pory: 0,96%

Re: Teraz czekamy na INFO!!

Zgłoś do moderatora
Panowie co sie tak burzycie.
Kilka takich pakietow jak posiadam i wezwanie nie dojdzie do skutku.
Tylko czy ktorys z Was jest taki odwazny? Nie ryzykujecie NIC, Jesli juz to i tak Was wykupia po 6,29PLN a zawsze sie mozna zebrac i zaparkowac troszke.
Popatrzcie na obrot po wezwaniu, z obrotu wynika ze 10% akcji jest zablokowane, byly 2 sesje ze obrot wynosil ok 5%.
w takim razie czekam na info!! uwazam ze KGHM nie zebralo >90%.
A wy panowie ile macie Biprometu w portfelu.
pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIPROMET 0,00% 6,34 2015-04-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.